Afscheid vieren van onze vijfes, ABO's en enkele collega's

Dinsdag 19 juni was de laatste lesdag voor de leerlingen van ABO, ook voor de vijfdes zitten hun dagen er dit schooljaar bijna op. Daarom was er vandaag een mooie viering. De leerlingen werden onthaald in de kerk en dit onder luid applaus. Een filmpje kan je terugvinden op de FB-pagina van onze school.

De leerlingen van ABO trokken dinsdag naar Antwerpen en beleefden daar een mooie dag samen.

We wensen onze leerlingen heel veel plezier, werk en geluk in hun toekomst. Sommigen van hen zullen we volgend jaar weer terugzien, anderen zoeken het werkveld op of studeren verder. 

Ook van enkele collega's die op pensioen gaan, mijnheer Luc en juffen Christine, Katty en Sien, moeten we met pijn en een traan afscheid nemen, maar iedereen blijft altijd welkom! We hopen iedereen te verwelkomen op de jaarlijkse opendeurdag en ook tussendoor zal de deur altijd blijven openstaan.

Benieuwd wie onze leerlingen en collega's zijn die een stapje verder zetten in hun leven? Vind hun foto's in de schoolkrant.