• Interieurbouwer

  • Bakkersgast

  • Grootkeukenmedewerker

  • Metselaar

  • Onderhoudshulp

  • Winkelhulp

  • Schilder-decorateur

  • Hoeklasser

  • Kappersmedewerker

Een dagje genieten op de laatste lesdag

Om onze leerlingen te belonen, mochten ze er de laatste lesdag op uit. De leerlingen van ABO trokken eerder deze week al naar Antwerpen. Vandaag was het de beurt aan de anderen. De meeste opleidingen trokken naar Bellewaerde in Ieper. Het was een dag van lachen, genieten en zonnen. De lassers trokken naar Oostende, om zich daar uit te leven. Ook daar werd het een geslaagde dag. Een aantal leerkrachten en leerlingen bleven liever op school, om er in een rustige sfeer, enkele taakjes uit te voeren. Dankjewel hiervoor!

Wie fan is van onze G-voetbalploeg kan op zaterdag 23 juni, van 9 u. tot 17 u. terecht op de voetbalvelden van de Lange Munte in Kortrijk, ze spelen er hun laatste match. Supporters welkom!

We willen graag langs deze weg alle personeel bedanken die zich dag in, dag uit inzetten voor onze leerlingen. En uiteraard ook onze leerlingen, van wie we zoveel houden! Jullie hebben deze mooie dag meer dan verdiend!

We zien jullie graag nog terug op het oudercontact op donderdag 28 juni, met aansluitend de proclamatie van de afgestudeerden.

En daarna: geniet zoveel als mogelijk van de vakantie, van grote en kleine dingen...