• Interieurbouwer

  • Bakkersgast

  • Grootkeukenmedewerker

  • Metselaar

  • Onderhoudshulp

  • Winkelhulp

  • Schilder-decorateur

  • Hoeklasser

  • Kappersmedewerker

ABO bouwt mee aan een kunstwerk van 600 000 beeldjes! 

Wellicht zullen onze leerlingen van ABO dromen van beeldjes vannacht. In het natuurgebied van de Palingbeek, beleefden ze een onvergetelijke dag! Samen met andere vrijwilligers legden ze maar liefst 21 600 beeldjes. Beeldjes, waar onze leerlingen de afgelopen jaren zelf mee aan boetseerden. Vanaf eind maart kan dit landschapskunstwerk bezocht worden. Het kunstwerk doet ons stilstaan bij het zinloze van oorlog. Fier op onze leerlingen en leerkrachten van ABO die de koude trotseerden en aan iets meebouwden om nooit meer te vergeten! Ook in het nieuws op VRT en WTV was er aandacht voor de opbouw van dit kunstwerk.